Joomla Template Free by Bluehost Complaints
24.02.19

Весняна акція для нових клієнтів!

Тільки цієї весни та тільки для нових клієнтів нашого ломбарду діє унікальна акція - всього лиш 0,08% в день під заставу дорогоцінних металів чи побутової техніка на строк до 35 днів!

Акційний тариф діє на всіх відділеннях ломбарду в період з 01.03.2019 р. до 31.05.2019 р., за наявності даного буклету,   тільки для нових клієнтів і тільки на першу заставу на будь-яку суму, строком до 35 днів, без права перезастави по акційному тарифу (надалі буде діяти звичайний відсоток за користування, згідно з діючими умовам ломбарду).

12.03.16

Золото чи срібло: хто кого?

Кільця, ланцюги, сережки зі срібла здавна вважаються улюбленими прикрасами жінок. Виглядають вони стильно і підходять під будь-яке плаття або костюм, за допомогою цих благородних металів можна підкреслити статус. Підвищена увага до сріблу і золоту можна пояснити, звернувшись до історії.
Золото - символ влади, їм прикрашали палаци і замки, а також розшивали королівські наряди. Прикраси із золота дарували принцесам, і це (вже тоді!) Вважалося дуже цінним подарунком.
На Сході вважалося, що срібло - метал з енергією «Інь» (нічна місяць). Це означає, що прикраси зі срібла мають заспокійливу властивість і підходять людям, схильним до нервового перезбудження. Крім того, сережки, кільця, браслети та інші вироби зі срібла виглядають просто і красиво. Саме цей метал вибирають ювеліри як оправи для дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Срібло дивно гармонійно доповнює такі мінерали, як смарагд, сапфір, рубін і інші.
Існує думка, що вироби з золота підходять жінкам типу «осінь» і «весна»: це люди з бежевим кольором обличчя і каштановими, світлими і русявим волоссям. На «зимових» і «літніх» дівчатах - володарка блідої шкіри і русявих або темного волосся будуть ефектно виглядати прикраси зі срібла.
Однак найголовніше - вибрати ювелірний виріб, який буде вигідно підкреслювати Ваші очі і ваш наряд, і з якого металу воно буде виконано - це питання другорядне. Слухайте своє серце, коли купуєте прикраса собі або своїм близьким, і не прогадаєте!

07.03.16

Розвиток ломбардів.

Коли з'явився перший ломбард, достовірно нікому не відомо. Але історія зберегла інформацію про те, що ломбарди існували вже в Стародавньому Єгипті і Вавилоні. У Стародавньому Римі видачею позик успішно займалися не тільки приватні ломбарди, а й державні. Саме держава була головним кредитодавцем.

До XV століття ломбарди були поширені вже по всій Європі. Нідерланди, Німеччина, Італія, - як відкрити ломбард, знав в ті часи практично кожен житель цих країн. Саме в ті часи виникло і саме слово «ломбард» - воно походить від назви однієї з італійських провінцій, Ломбардії.

У XIX столітті ломбарди були вельми популярні у пролетаріату. Думаєте, заклик «Несіть зимовий мотлох в ломбард» - жарт? Яке там! У той період існували навіть «взуттєві» ломбарди, куди робітники несли на тиждень свої вихідні черевики. У понеділок здавали, отримували невелику позику. У вечір п'ятниці викуповували, щоб сходити на гуляння «при параді». І так - кожного тижня.

08.02.16

Шанхайська біржа золота йде в тінь

Шанхайська біржа золота більше не буде повідомляти про постачання фізичного золота. Тепер фактичний попит на золото в Китаї буде знову таємницею. Китайська влада відмовилися від публікації офіційних даних з продажу фізичного золота на Шанхайській біржі, про це раніше повідомляло видання MarketWatch.

Нагадаємо, що останні роки багато експертів використовували дані Шанхайської біржі золота для розрахунку фактичного попиту на золото, так як дуже часто вони відрізнялися від офіційних даних або взагалі не публікувалися.

02.02.16

Найбільші банки світу протягом восьми років маніпулювали цінами на платину

До суду Нью-Йорка подано позов про маніпуляції світових фінансових гігантів протягом восьми років цінами на платину і паладій. Позивачем виступила компанія-виробник ювелірних прикрас і поліцейських значків Сучасні Налаштування. Відповідачами - банки банки HSBC, Goldman Sachs і Standard Bank, А також корпорація BASF, повідомляє агентство Bloomberg. Позивач стверджує, що згадані банки використовували інсайдерську інформацію про угоди своїх клієнтів з метою отримання вигоди від коливання цін. Фінансові організації двічі на день узгоджували рівень цін. Як уточнює агентство, аналогічні позови вже подавалися з приводу маніпуляцій цінами на золото. Регулятори по всьому світу проводять розслідування.

03.01.16

Відділення в м.Буча переїхало на нову адресу!

Шановні партнери нашого ломбарду, доводимо до Вашого відому, що відділення в м.Буча переїхало на нове місце, яке знаходиться за адресою - вул.Жовтнева, 40.

Це всього лиш напроти старого місця знаходження. Сподіваємось, що це ніяк не заважить нашій співпраці.

23.12.15

Золотий пил і високі технології

В средневековье была достаточно популярная специфическая наука (а лучше — лженаука) — алхимия. Ученые-алхимики мечтали открыть секрет так называемого «философского камня», в погоне за которым шли на любые меры. В XIV веке английский король Генрих IV издал специальный антиалхимический закон: «Никому, кто бы он ни был, не разрешается превращать простые металлы в золото».
И целых шесть столетий этот закон практически (попытки-то не остановились) не нарушался! Только в ХХ веке, с развитием ядерной физики, появилась возможность получить радиоактивные изотопы золота с помощью специфических ядерных реакций.
Во Франции же деятельность алхимиков закон не регламентировал. Самый кровавый факт, который вошел в историю — убийство 800 невинных девушек. Тот самый французский маршал Жиль де Ла-валь барон дю Ретц, больше известный как «Синяя Борода», был обвинен церковью в том, что использовал в алхимических опытах кровь своих жертв для получения золота из других металлов.На дне
Когда Испания господствовала на морях,  для перевозки огромного количества золота из новооткрытых территорий снаряжались караваны судов. Из-за своего груза их и называли — Золотые Галеоны или Золотой Флот. Плохая погода и пираты стали факторами того, что по сей день на дне Карибского моря покоится больше сотни таких суден. Приблизительно 70 галеонов Золотого Флота утонуло в Мексиканском заливе, а на Бермудских и Багамских островах «осело» еще около шестидесяти золотогрузов. По примерным оценкам историков, груз только одного из этих галеонов – знаменитой «Санта Розы» — оценивается в 35 млн. долларов.Добыча золота
Современная машина для добычи золотой руды — драга – это высокотехнологичный агрегат высотой с четырехэтажный дом. При переезде драги на новое место разработки требуется сто железнодорожных вагонов, т.к. вес всего оборудования составляет около 1400 тонн. Интересно, что современная драга, управляемая всего девятью специалистами, равноценна по производительности 12000 старателям, вооруженным кирками и лотками для просеивания золотой руды и песка.
Перспективным направлением золотодобычи сейчас является биометаллургия. Некоторые виды плесневых грибков имеют биологическую способность улавливать золото из растворов, например, из той же морской воды. Частицы золота выступают на поверхности грибов в виде пленки, которую можно отделить после высушивания колонии микроорганизмов. Правда, этот метод все еще остается сугубо лабораторным, хотя энтузиасты пророчат ему большое будущее.Золото и высокие технологии
У золота есть ряд бесценных качеств: блестящая электропроводимость и теплоизоляция, — благодаря которым, оно очень активно используется в электронике. Золотые диоды и транзисторы довольно востребованы в производстве медицинского оборудования и установок для разнообразных научных экспериментов.
Золото также летает в космос: американские спутники для исследования ионосферы Земли «Просперо» и «Ариэль-4» покрыты тончайшим слоем золота в целях предотвращения коррозии поверхности от воздействия неблагоприятных температур. Такая защита корпуса существенно увеличивает надежность космических аппаратов.Golddust
Золото высокой пробы, из которого в прошлые века изготавливали монеты, склонно к образованию золотой пыли. Поэтому монеты, бывшие в обращении достаточно длительное время, изрядно теряют в весе. Некоторые предприимчивые люди нашли способ в свое время обогатиться на этом.
Есть история, согласно которой в начале ХХ века на золотой пыли пытался разжиться кассир одного крупного европейского банка. В его обязанности входила сортировка, пересчет и упаковка монеток. Служащий воистину проявил чудеса: приходя на работу, он аккуратно застилал стол гладкой тканью, на которой совершал все манипуляции с деньгами. Дома, пережигая ткань на сковороде в конце каждой рабочей недели, хитрец получал микроскопический слиток золота.
А в конце XIX века в Филадельфии какой-то человек (его имя науке неизвестно) купил за 3000 долларов крышу старой церквушки, которую не ремонтировали уже несколько десятилетий. И вот почему. Золотая пыль — непременный спутник монетных дворов, с одним из которых по случайности соседствовала эта церковь. Логично, что она оседала на близлежащих строениях. Соскоблив краску со старой кровли, находчивый американец сжег ее, а в золе насобирал целых 8 кг золота! Хотя это и было нелегко.

12.11.15

Ваші старі зубні коронки, мости та інші вироби стоматологічного виробництва із золота можуть мати значиму цінність!

Зубні коронки:
У багатьох з нас вдома зберігаються золоті зубні коронки, мости та інші вироби стоматологічного виробництва. Можливо, Ви будете здивовані, дізнавшись, що ці речі мають гарну вартість. Інакше, навіщо Ваш стоматолог повернув їх вам? Для такого роду виробів є свій ювелірний ринок - лом з дорогоцінних металів стоматологічного виробництва.
      Зубні мости в ломбарді:
Ліквідаційна ціна таких виробів полягає в утриманні золота в коронці, мосту або іншому виробі стоматологічного виробництва. Простіше кажучи, важливий сплав дорогоцінного металу.
Існує цілий ряд сплавів, використовуваних в стоматології. Вміст золота може коливатися від 40 до 90%. Найбільш часто зустрічається 85% сплав, іншими словами, 850 проба золота (метрична система).
Сьогодні «золоті» зуби витіснила металокераміка та інші нові матеріали і технології.
Останнім часом вартість золота та інших дорогоцінних металів впевнено зростає. Тому Ви можете вигідно отримати кредит під заставу непотрібного золото в ломбарді.

07.10.15

Золоті інвестиційні монети

Інвестиційна монета (тезавраційних, вагова монета) - монета з дорогоцінного металу, що емітується центральними банками і призначена в основному для інвестування та створення особистого фонду заощаджень (тезаврації) населенням.
На сучасних інвестиційних монетах, як правило, вказується їх маса або маса міститься в них хімічно чистого дорогоцінного металу (зазвичай в унціях). Як правило (але не завжди) на ваговій монеті зазначена номінальна вартість, але реально монета коштує дорожче. Випускаються срібні, золоті, платинові і паладієві інвестиційні монети. Першою інвестиційною монетою зазвичай вважається південноафриканський крюгерранд, випущений в 1967 році. До інвестиційних монет також можна віднести всілякі пам'ятні, колекційні та ювілейні монети, що емітуються в різних країнах в останні роки.
Інвестиційні монети для українського ринку - не новина. Українські банки вже давно пропонують інвесторам нові монети виробництва Польщі, Канади, Австралії, Білорусі і навіть островів Кука та Республіки Камерун. Однак з 1 січня 2012 року купівля таких монет обкладається ПДВ, який при зворотному відкупі монет банком не відшкодовується, а тому їх придбання з метою інвестування стає не надто вигідним.
І ось, у грудні-2011 Національний Банк випустив власні інвестиційні монети, які не обкладаються податком на додану вартість. Першими, і поки єдиними, були випущені монети «Архістратиг Михаїл» номіналом одна гривня (одна унція срібла), п'ять гривень (чверть унції золота) і 20 гривень (унція золота). Втім, номінал для інвестиційних монет не має абсолютно ніякого значення, адже вартість монети визначається ціною металу, з якого вона виготовлена.
Неправильно було б плутати інвестиційні монети з пам'ятними та ювілейними монетами. На відміну від них, інвестиційні монети не обмежені в тиражі і не мають високої колекційної чи художньої цінності. Тому, якщо вам цікаві монети, які дорожчатимуть з часом завдяки своїй унікальності та художньої цінності - зверніть увагу на пам'ятні або ювілейні монети. Інвестиційні монети за своєю суттю ближче до злитків дорогоцінних металів. А тому одне з перших питань, закономірно виникають у недосвідченого інвестора, який стикається з інвестиційними монетами: чим вони відрізняються від звичайних золотих або срібних злитків?
Очевидно, що витрати на виготовлення монети будуть вище, ніж у звичайного злитка. А тому і вартість монет буде перевищувати вартість злитків аналогічної ваги. Втім, експерти відзначають, що для невеликої ваги злитків і монет ця різниця незначна. З іншого боку - вибір монет набагато менше. Такі інвестиції не підійдуть тим, хто має намір придбати півкілограма або кілограм золота, адже таких монет просто не існує, а купувати кілька монет меншої ваги економічно недоцільно.
Але інвестиційні монети відрізняються від злитків не тільки своєю естетичною привабливістю. Головна перевага монет в іншому: на відміну від злитків, які викуповують далеко не всі установи, що працюють з банківськими металами, монети зобов'язується викуповувати у населення сам Національний Банк у всіх своїх регіональних підрозділах. А це означає, що при бажанні власник монети завжди зможе її продати по актуальному курсу Нацбанку. Правда, наскільки вигідними будуть умови відкупу, судити поки рано, оскільки процедура і правила його поки остаточно не врегульовані.
В іншому ж інвестора в монети очікують ті ж ризики, що і покупця золотих злитків: в результаті коливань ціни золота вартість вкладення може зменшитися. Однак цей ризик актуальне, швидше, при невеликих (до року) терміни вкладення. Крім того, монету, як і злиток, необхідно десь зберігати, а значить, нести витрати на оренду сейфа в банку - або ж ризикувати втратити монети в результаті пограбування.

23.09.15

Звідки взявся вираз "внести свою лепту"?

У Стародавній Греції існувала дрібна монета лепта. У євангельській притчі бідна вдова жертвує на будівництво храму дві останні лепти. З притчі сталося вираз «внести свою лепту».

09.09.15

У столиці Адигеї Майкопі пробрався в ломбард кіт випадково викликав охорону.

Кіт, який, ймовірно, проник до приміщення ще вдень, потривожив датчик руху. Передбачається, що тварина шукала вихід з будівлі.
На сигнал тривоги в ломбард прибула група швидкого реагування.
Прибувши на місце виклику, співробітники охоронної служби виявили в приміщенні переляканого сигналізацією кота.
Як повідомляється, охоронці нагодували тварину і випустили його на вулицю.

12.08.15

У кого найбільші запаси золота у світі?

Перше місце за запасами золота у світі займає США - в їх резерві 8 133,5 тонн золота.
Якщо згадати, що тільки за перші п'ять років знаменитої Золотої лихоманки в Каліфорнії було видобуто близько 370 тонн металу, легко можна пояснити чільне положення зоряно-смугастих в цьому рейтингу. Частка золота в їх в резерві є домінуючою. Вона становить близько 74.5%. У масовому еквіваленті це 8 133,5 тонн.
Цілком закономірно, що тут розташовано найбільше сховище золота в світі. Воно належить Федеральному резервному банку.
Номінально в Євросоюзі золота більше. адже саме тут знаходиться Міжнародний валютний фонд. Зате фактично запаси останнього контролюються Конгресом Сполучених Штатів. Зокрема, без його резолюції неможливо прийняти рішення про продаж золота.
Незважаючи на значні цифри це лише мала дещиця всього наземного золота. Складно уявити, але загальний резерв держав складає тільки 19% від того, що вже видобуто. Решта належить приватним особам, золотим біржовим фондам та іншим організаціям.

24.07.15

Немає гарячої води? Ми підскажемо вихід!

Всі ми знаємо, що в Києві в літній період часто відключають гарячу воду. Що ж робити в такому випадку, якщо грошей на купівлю бойлер не вистачає?
Для того, що б в будинку завжди була гаряча вода - зверніться в наш ломбард, для отримання кредиту. Це найоптимальніший спосіб, який не надто вдарить по сімейному бюджету. Завдяки вигідним умовам в нашому ломбарді цей кредит не буде Вас обтяжувати, а вдома буде завжди тепло і затишно =)

11.07.15

Як дізнатися ціну будь-якої техніки, яка була у вжитку?

Сучасна техніка - це справжнє диво, що вражає нас не тільки своїми неймовірними можливостями і стильним привабливим дизайном, але і своєю довговічністю, викликаної стійкістю до поломок і високою надійністю використовуваних при зборці фірмових запасних частин. Тим не менш, побутова техніка не відноситься до числа тих товарів, які ми купуємо для того, щоб користуватися ними все життя або хоч скільки-небудь значний за своєю тривалістю термін. При першій же можливості більшість щасливих володарів будь якої техніки намагаються її оновити. І найчастіше мова йде саме про позбавлення від старого і придбання нової побутової техніки, будівельного інструменту чи мобільного телефону.
Де купити нову техніку, споживач вибирає найчастіше виходячи з рекламних повідомлень, широко розповсюджуються як за допомогою зовнішньої реклами, так і в засобах масової інформації - радіо і телебаченні. Торгуючі організації старанно привертають увагу потенційних клієнтів привабливими знижками, пропозицією подарунків, додаткових послуг і так далі. Одним словом, нестачі можливостей придбання оновленої техніки не відчуває ніхто.
Зовсім інша справа - реалізація морально застарілої техніки. Багато хто хотів би позбутися старого обладнання і придбати нове, але банально не знають, куди його дівати. Про те, що за стару техніку можна отримати пристойні гроші, багато хто навіть і не замислюються. Тим не менш, застава будь якої техніки - на сьогоднішній день досить популярна послуга, представлена ​​в багатьох ломбардах.
На жаль, далеко не всі наші співгромадяни в курсі, що в ломбард можна закласти не тільки ювелірні прикраси та інші предмети розкоші, а й техніку, яка була у вжитку.
Якщо Ви хочете дізнатися, яку суму грошей Ви зможете отримати за Вашу побутову техніку в ломбарді, варто зайти до будь-якого відділення Ломбарду "Дешева Готівка". Вам слід повідомити співробітнику нашого ломбарду модель і марку Вашої техніки, а також відомості про те, коли Ви її купували, і чи має ваша техніка несправності, а також зовнішні пошкодження, ознаки зносу, в тому числі подряпини і потертості. Взявши до уваги всі вищевказані відомості, досвідчений оцінювач зможе повідомити Вам попередню вартість, яку Вам може запропонувати наш ломбард. Однак, точну вартість Ви зможете дізнатися виключно в тому випадку, якщо Ви принесете Вашу стару техніку на відділення в ломбард, де кваліфіковані фахівці його досконально оглянуть і протестують його на наявність несправностей.

Тільки цієї весни та тільки для нових клієнтів нашого ломбарду діє унікальна акція - всього лиш 0,08% в день під заставу дорогоцінних металів чи побутової техніка на строк до 35 днів!

Акційний тариф діє на всіх відділеннях ломбарду в період з 01.03.2019 р. до 31.05.2019 р., за наявності даного буклету,   тільки для нових клієнтів і тільки на першу заставу на будь-яку суму, строком до 35 днів, без права перезастави по акційному тарифу (надалі буде діяти звичайний відсоток за користування, згідно з діючими умовам ломбарду).